Kontakt

Skicklig personal

Invima erbjuder väl utbildad och erfaren personal. Vi besitter kunskap om allt inom snickeri och kakelsättning. Vi är certifierade inom våtrum. Invima utför väl gjorda arbeten med noggrannhet och känsla, allt för att kunden skall bli nöjd. Vi håller nära kontakt med Dig som kund, och även mot leverantörer och samarbetspartners inom el, vvs och plåt mm.

Personal

Viktor Lindsten

Viktor Lindsten

Företagsledare
Mobil: 0708-143225
E-post: viktor@invima.nu

Magnus Nord

Magnus Nord

Företagsledare
Projektansvarig, Hovslätts Ängar
Mobil: 0723-17 02 77
E-post: magnus@invima.nu

Ingemar Thunborg

Ingemar Thunborg

Företagsledare
Mobil: 0708-132510
E-post: ingemar@invima.nu

Jakob Ahlander

Jakob Ahlander

Arbetsledare, Hovslätts Ängar
Mobil: 076-3407988
E-post: jakob@invima.nu

Mattias Lidin

Mattias Lidin

Arbetsledare, Byggservice
Mobil: 0760-514131
E-post: mattias@invima.nu

Alexander Thunborg

Alexander Thunborg

Administratör/Ekonomi
Tele: 036-61045
E-post: alexander@invima.nu

Emma Lindsten

Emma Lindsten

Kundkontakt, Hovslätts Ängar
Mobil: 0703-966909
E-post: emma@invima.nu

Susanne Birgersson Nilsson

Susanne Birgersson Nilsson

Platschef, Hovslätts Ängar
Mobil: 0703-900973
E-post: susanne@invima.nu

Hovslätts Ängar

Här är arbetslaget som jobbar med husen på Hovslätts Ängar.

Skicka oss ett meddelande

Namn:

E-post:

Telefon:

Ditt meddelande:

INVIMA CONSTRUCTION AB

Kylvägen 3
556 52 Jönköping
Tel. 036-610 45